Din je oblíbená volba pro weby věnované obchodu a technice. Lze jej také použít pro nadpisy webů, které mají mít nějaký dopad.

Dýmku půjčujeme pouze osobám starším 18let.
Dýmku si objednejte s rozumným předstihem (příklad: Chcete si vyzvednou dýmku hned po otevření podniku v 16:00 - objednávka musí být zaslána nejpozději ve 21:00 předchozí den).
Rozvoz se koná mezi 16-20h.
Dýmku dostanete připravenou ke kouření, pouze si na zapůjčené elektrické plotýnce nebu na plynovém sporáku v dobře odvětrávané místnosti/ pod digestoří nažhavíte uhlíky (instrukce předány při předání vybavení).
Při předání dýmky na vámi zvolené adrese si domluvíme čas vrácení - buď na pobočce Czech Hookah Club Sheeshka (Viaduková 8, Český Těšín), nebo jako svoz na vámi určené adrese.
Ke každé dýmce obdržíte domluvený počet jednorázových hygienických náustků.
Při předání Sheeshka boxu i při jeho vrácení, bude podepsán protokol a proběhne kontrola stavu vybavení. Zákazník je povinen vrátit Sheeshka box ve smluvený čas.
V případě poškození dýmky či jejího příslušenství nebo opožděného vrácení jste povinni nám uhradit kompenzaci v námi určené závazné výši.
S tímto pravidlem souhlasíte ve chvíli, kdy si naši službu objednáváte, a zavazujete se tím nám poskytnout finanční kompenzaci za rozbitou součást dle našeho ceníku v hotovosti na pobočce Czech Hookah Club Sheeshka:
- Korunka: 500Kč,
- Váza 1500Kč,
- Dýmka 2500Kč,
- Žhavič 300Kč,
- HMS 300Kč
- Každá další hodina po smluveném času vrácení boxu 50Kč

V případě jakéhokoliv problému nás budete neprodleně telefonicky kontaktovat na telefonu +420 730 145 848.
Při předání a vyzvednutí budeme my i vy mít zakryta ústa a nos rouškou, respirátorem či šátkem/šálou.